انتصاب سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۱ دی ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۸ کد : ۳۹۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۸
درحکمی ازسوی دکترمحمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهندس یحیی حبیب‌زاده به عنوان سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درحکم انتصاب معا...
درحکمی ازسوی دکترمحمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهندس یحیی حبیب‌زاده به عنوان سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درحکم انتصاب معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع این دانشگاه آمده است: باعنایت به مراتب تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع منصوب می شوید.
ازجنابعالی انتظار دارد با توجه به جایگاه دانشگاه و آن معاونت با مدیریت جهادی اقدامات زیر را انجام دهید: پیگیری و ارائه گزارش جهت تخصیص اعتبارات و توزیع آن براساس نیازهای واقعی حوزه‌ها،   شفاف‌سازی و برقراری انضباط اداری و مالی با نظارت مستمر و اصلاح فرآیندها، چابک‌سازی سیستم و افزایش بهره‌وری با آموزش‌های کاربردی مستمر برای دستیابی به اقتصاد مقاومتی با نظر کارگروه مربوطه،پیگیری و تامین فضای اداری و آموزشی برای واحدهای استانی با تکیه برمنابع  داخلی و کمک‌های استانی و توجه ویژه به بخش معیشتی و رفاهی کارکنان و خانواده‌های آن ها با بهره‌گیری ازهمه ظرفیت‌ها.
گفتنی است دکتر اخباری درحکم دیگری از زحمات و تلاش‌های دکتر وحید افشین‌مهر در زمان تصدی معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع تقدیر کرد.