در راستای برگزاری دوره های مشترک همکاری؛

امضا ی قرارداد اجرائی همکاری دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کلرمونت فرانسه

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۶ کد : ۳۹۶۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۷۴۵
در راستای برگزاری دوره های مشترک، قرارداد اجرائی همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه به امضا رسید.
امضا ی قرارداد اجرائی همکاری دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کلرمونت فرانسه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فردوسی مشهد، در آیین امضای این قرارداد که در دفتر رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، نماینده دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه با ابراز خرسندی از فراهم آمدن شرایط برای امضای قرارداد اجرائی اظهار امیدواری کرد اقدامات اجرایی برای تحقق مفاد این قرارداد صورت گیرد.

بر اساس مفاد قرارداد همکاری، تدریس به زبان انگلیسی می باشد لذا متقاضیان پس از مصاحبه علمی و تعیین سطح دانش انگلیسی می توانند از سپتامبر ۲۰۱۸ تحصیل خود را آغاز کنند. طول دوره حدود ۱۰ ماه می باشد و محل برگزاری کلاس ها در دانشگاه فردوسی مشهد خواهد بود که ۵۰% مطالب به صورت کلاس حضوری توسط اساتید دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد ارائه خواهد شد و ۵۰% مطالب دیگر نیز توسط اساتید دانشگاه کلرمونت فرانسه به صورت مجازی ارائه می شود.

برای فارع التحصیلان این دوره توسط دانشگاه کلرمونت فرانسه گواهی بین المللی صادر خواهد شد و این مدرک برای ادامه تحصیل در زمینه های تجارت بین الملل در سراسر دنیا قابل قبول است.

در این آیین دکتر رضا پیشقدم معاون آموزشی دانشگاه، دکتر سعید کیوانفر معاون برنامه ریزی و توسعه منابع، دکتر قبول مدیر همکاری های بین المللی و دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه، دکتر جوان جعفری رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی و دکتر محمدهادی موید رئیس کالج دانشگاه فردوسی مشهد نیز حضور داشتند.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵