به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف؛

اولین همایش ملی ساخت داخل برگزار می‌شود

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۳ کد : ۳۹۶۲۴ اخبار دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری
تعداد بازدید:۱۰۰۶
«اولین همایش ملی ساخت داخل» با هدف ترویج و فرهنگ‌سازی فضای ساخت داخل در کشور و حمایت از تولید ملی، تیر ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
اولین همایش ملی ساخت داخل برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، مرکز توسعه خودکفایی دانشگاه صنعتی شریف "اولین همایش ملی ساخت داخل" را در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیر ماه سال جاری در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیرو، خودروسازی، حمل و نقل ریلی، عمران و شهری برگزار خواهد کرد.

مدیریت پروژه های ساخت داخل، جایگاه انتقال فناوری در ساخت داخل، مهندسی سیستم، مدل ها و فرآیندها، مدیریت زنجیره تامین (سازندگان- پژوهشگران)، فرصت ها و چالش های ساخت داخل، مهندسی معکوس، مدل ها و فرآیندها، تنظیم قراردادهای بین المللی با رویکرد توان داخل و تامین مالی پروژه های ساخت داخل از جمله محورهای این همایش دو روزه است.

این همایش با محوریت حمایت از توان داخلی در کشور می‌تواند به افزایش اشتغال و بهره‌وری، کاهش خروج ارز و رونق فضای کسب و کار منجر شود.

در اولین همایش ملی ساخت داخل، افراد صاحب‌نظر در سطوح علمی و عملی و در حوزه ساخت داخل تجربیات خود را در قالب سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند.

در حاشیه این همایش ملی کارگاه‌های گوناگون و نشست های تخصصی در قالب بحث های تامین منابع مالی و قوانین بالادستی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی: http://nclc.sharif.ir مراجعه کنند.

ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵

 


۱ رای