انتصاب سرپرست پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

۲۴ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۲ کد : ۳۹۵۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۲۸
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سرپرست جدید پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، طی حکمی از سوی دکترمحمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اسماعیل...
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سرپرست جدید پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، طی حکمی از سوی دکترمحمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اسماعیل پیرعلی خیرآبادی به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
دربخشی از این حکم آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و براساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری منصوب می شوید.
 انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف رئیس پارک را برپایه قوانین، سیاست ها و درچارچوب برنامه ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید.
بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیئت علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته درتحقق راهبردهای تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا کنید.
 دکتراسماعیل پیرعلی دارای دکترای تخصصی بهداشت آبزیان از دانشگاه تهران وعضو هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین دانشگاه شهرکرد می‌باشد. ازمهم ترین سوابق اجرایی وی می‌توان به رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شهرکرد، معاون فنی اداره کل دامپزشکی استان، رئیس سازمان نظام دامپزشکی استان و مدیرکل شیلات و آبزیان استان اشاره کرد.
 گفتنی است پیش ازاین دکتررحیم ابراهیمی ریاست پارک علم و فناوری استان را برعهده داشت.