انتصاب رئیس دانشگاه ارومیه به عنوان دبیر کمیته پژوهش شورای استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه

۰۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۶ کد : ۳۹۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۵
مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی با صدورحکمی ، دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه را به عنوان دبیر کمیته پژوهش شورای استانی ستاد احیاء دریاچه ارومیه منصوب کرد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، د...
انتصاب رئیس دانشگاه ارومیه به عنوان دبیر کمیته پژوهش شورای استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه
مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی با صدورحکمی ، دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه را به عنوان دبیر کمیته پژوهش شورای استانی ستاد احیاء دریاچه ارومیه منصوب کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در حکم دکتر حب نقی آمده است : 
شناسایی کانون های تولید ریزگرد و تثبیت آنها، مطالعه و بررسی اثرات جاده میانگذر شهید کلانتری بر اکو سیستم دریاچه ارومیه، ارزیابی و امکان سنجی بهره برداری صنعتی از املاح دریاچه، استفاده از فناوری های نوین، آسیب شناسی اثرات سلامتی، بهداشتی، اجتماعی و زیست محیطی ناشی از خشک شدن بخشی از دریاچه ارومیه و سایر راهکارهای مطالعاتی مصوب از جمله تحقیقات علمی و پژوهشی تاثیرگذار در احیای دریاچه ارومیه می باشند که با اتکا به دانش و تجربیات ارزشمند شما می تواند برنامه های کلان دولت در احیای دریاچه ارومیه را محقق نماید.
انتظار دارد که در راستای سیاست های راهبردی تدوین شده، بهره گیری از پتانسیل های علمی و جلب همکاری دانشگاهیان، محققان، پژوهشگران و سایر مراکز علمی و انجام مطالعات و تحقیقات علمی و برنامه های پژوهشی، در تحقق اهداف نظام علمی و فناوری و پیشبرد توسعه استان منشأ خدمات موثر باشید.