بازدید رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از پارک علم و فناوری قزوین

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۲۲:۳۹ کد : ۳۹۲۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۷۳۸
دکترغلامرضا گرایی نژاد، رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه و هیات همراه از پارک علم و فناوری قزوین و واحدهای فناور بازدید کردند.
بازدید رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از پارک علم و فناوری قزوین

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری قزوین، رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه با حضور در محل شرکت دانش محور البرز، شرکت آذر پروژه فرآیند ساز، شرکت فناوران البرز اندیشه، شرکت دانش بنیان پردیس، شرکت مادر تخصصی، شرکت برگه زرین عماد قلم، شرکت بسا پارس صنعت، شرکت تام لوکوموتیو، شرکت زرین ریز سامانه‌های الکترونیکی، شرکت عمید پویا پرداز و شرکت توسعه سیستم‌های آرمانی با روند فعالیت های آنان از نزدیک آشنا شد.
دراین بازدید مسئولان واحدهای فناور با اشاره به توانمندی های خود در خصوص موانع تولید و کسب و کار گفتند: تولید در کشور همواره با چالش های بزرگ و کوچک همراه بوده است و ما توانسته ایم با تعامل واحدهای مستقر با یکدیگر ساخت برخی تجهیزات مورد نیاز کشور را که در انحصار شرکت های آمریکایی و اروپایی بوده است از چندین سال پیش در کشور آغاز کنیم تا بتوانیم از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری کنیم.
در ادامه این بازدید دکتر گرجی رئیس پارک علم و فناوری قزوین به ارائه گزارشی از روند فعالیت های پارک علم و فناوری قزوین و وضعیت واحدهای فناور مستقر پرداختند.
وی با اشاره به فعالیت های عمرانی صورت گرفته از افتتاح ساختمان چند مستاجره پارک علم وفناوری قزوین در آینده نزدیک خبر داد.
رئیس پارک علم وفناوری قزوین ضمن اشاره به فعالیت های پارک علم و فناوری استان قزوین و نقش مهم واحدهای فناور در برآوردن نیازهای کشور در دوران تحریم، اظهار امیدواری کرد که نتایج این بازدید منجر به پشتیبانی و حمایت بودجه ای بیشتر از پارک قزوین در جهت پیشبرد اهداف کشور شود.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵