در جشنواره بین‌المللی «برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری» صورت گرفت؛

اعطای جایزه جهانی تهران به عضو هیئت علمی دانشگاه هنراصفهان

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۲۲:۳۶ کد : ۳۹۲۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۳
از طرح برگزیده پژوهشی دکتررضا نصراصفهانی عضو هیئت علمی دانشگاه هنراصفهان با عنوان "ارائه الگوی مناسب برای منابع مالی پایدار برای کلان شهرهای کشور" در جشنواره بین‌المللی «برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری» در تهران تقدیرشد.
اعطای جایزه جهانی تهران به عضو هیئت علمی دانشگاه هنراصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه هنراصفهان، در دهمین دوره برگزاری این رویداد پژوهشی، از مجموع ۳۵۷۰ اثر تحقیقاتی و پژوهشی به دبیرخانه جشنواره، در مرحله نخست
۲۹۶ اثر با داوری ۴۰ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه به مرحله بعدی ارزیابی راه یافته و به مرحله داوری رسیدند. در نهایت از بین این تعداد اثر ارسالی ۱۵ اثر برگزیده شدند.
این جشنواره درمحورهای اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار، عدالت شهری، مدیریت و حکمروایی شهری، هوشمندسازی شهری، دیپلماسی شهری، توسعه اجتماعی و فرهنگی، ایثار و مقاومت در ارتقای فرهنگ شهروندی، حمل و نقل پایدار و انسان محور شهری، خدمات شهری، ارتقای محیط زیست شهری، زیرساخت های عمرانی، ایمنی، تاب آوری و مقابله با مخاطرات شهری، معماری، شهرسازی و بازآفرینی شهری پایدار، شهر ایرانی– اسلامی برگزارشد.
اختتامیه این همایش با حضور رئیس شورای شهر تهران، معاونان شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری کلان شهرها و پژوهشگران حوزه شهری در سالن همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزارشد.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵