انتصاب در دانشگاه سلمان فارسی کازرون

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ کد : ۳۹۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۰
فضل لله ایرجی کجوری مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی ابراهیم آروند مدیرامورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی را به عنوان دبیر شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ...
فضل لله ایرجی کجوری مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی ابراهیم آروند مدیرامورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی را به عنوان دبیر شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه 7 کشور منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین حکم آمده است: آقای ابراهیم آروند مدیر محترم امورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون با عنایت به انتخابات انجام شده در گردهمائی معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در تاریخ 31 فروردین 95 و نظر موافق شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 7 کشور با استقرار دبیرخانه آن منطقه دردانشگاه سلمان فارسی کازرون، جناب عالی به مدت دو سال به عنوان دبیر شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه 7 کشور منصوب می شوید.
ابراهیم آروند قبل ازاین نیز دریک دوره دو ساله از اردیبهشت 93 تا اردیبهشت 95 به عنوان دبیر شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 7 انتخاب شده بود.
گفتنی است منطقه 7 شامل دانشگاه های دولتی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد می باشد.