انتصاب جدید دردانشگاه شهیدچمران اهواز

۰۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۱ کد : ۳۹۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۳
درحکمی ازسوی دکترغلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهیدچمران اهواز، دکترعبدالله پارسا عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه منصوب شد. به گزارش روابط ...
درحکمی ازسوی دکترغلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهیدچمران اهواز، دکترعبدالله پارسا عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن این حکم بدین شرح است:
با توجه به‌مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به استناد ماده 5 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری مصوب ششصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به‌موجب این ابلاغ و با حفظ سمت  آموزشی به مدت دوسال به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی منصوب می‌گردید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال بتوانید در تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در بخش آموزش عالی، گام‌های مؤثری بردارید.
گفتنی است دکترغلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، همچنین درنامه‌ای خطاب به دکترسیدمحمود کاشفی پور عضو هیئت‌ علمی دانشکده مهندسی علوم آب و مدیر پیشین معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از زحمات وی در زمان تصدی این مدیریت، تقدیر کرد.