به منظور گرامیداشت مقام شهدا و ایثارگران دانشگاهی؛

مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران با خانواده دانشجوی شهید مجید زواشکیانی و جانباز مهدی نعمتی در مشهد مقدس دیدار کرد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۷ کد : ۳۹۰۲۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۶۱
علی محبی مشاور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران به منظور گرامیداشت مقام شهدا و ایثارگران دانشگاهی؛ با خانواده دانشجوی شهید مجید زواشکیانی از دانشجویان رشته شیمی دانشگاه فردوسی مشهد و همچنین خانواده معزز جانباز ۶۵ درصد مهدی نعمتی دیدار کرد.
مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران با خانواده دانشجوی شهید مجید زواشکیانی و جانباز مهدی نعمتی در مشهد مقدس دیدار کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فردوسی مشهد، مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران در این دیدارها از خدمات ارزشمند و فداکاری های این ایثارگران دانشگاهی تجلیل و با خانواده های آنان گفت وگو کرد.

براساس این گزارش، در این دیدارها که به صورت جداگانه و در منزل این ایثارگران بزرگوار برگزارشد، خانواده های این ایثارگران، مسائل و دیدگاههای خود را با مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران در میان گذاشتند.

در این دیدار حجت الاسلام طلابیگی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر حسین افخمی روحانی رئیس اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه وی را همراهی می کردند.

بر اساس این گزارش در ادامه برنامه های مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران در مشهد مقدس، نشست بررسی مسائل ایثارگران دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر علی نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد حسین حسین زاده بحرینی نماینده محترم مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی، سید مجید حسینی معاون فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی، دکتر هاشمی معاون آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد همچنین تعدادی از اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزارشد.

 


( ۲ )