دردانشگاه هرمزگان برگزارشد:

سی‌ و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های مناطق جنوب کشور

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۹ کد : ۳۹۰۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۳۵
عبدالله فروزان فر دبیر اجرایی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های مناطق جنوب کشور، گفت: دراین مسابقات دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مستقر در استان‌های کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان، فارس، بوشهر، کرمان سیستان و بلوچستان و هرمزگان شرکت دارند.
سی‌ و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های مناطق جنوب کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه هرمزگان، فروزان فر بابیان اینکه وزارت علوم این مسابقات را در چهار مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای، کشوری و ملی برگزارمی‌کند، گفت: وزارت علوم، ‌ تحقیقات و فناوری هرساله جشنواره قرآنی را در مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای، کشوری و ملی برگزارمی‌کند که امسال دانشگاه هرمزگان میزبانی این جشنواره را به عهده گرفته است.

دبیراجرایی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های مناطق جنوب کشور، تصریح کرد: سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های مناطق جنوب کشور در بخش‌های آوایی، معارف، ادبی، هنری و پژوهشی برگزارمی‌شود که دانشگاه هرمزگان میزبان بخش آوایی در گرایش‌های قرائت، ترتیل، تحقیق و حفظ است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هرمزگان بابیان این‌که تعداد ۶۶ برگزیده بخش حفظ دانشگاه‌ها از سوی وزارت علوم مشخص شدند، خاطرنشان کرد: در بخش قرائت و ترتیل از بین تعداد ۱۴۵ سی‌دی ارسالی تعداد ۶۰ برگزیده انتخاب شدند.

وی افزود: دانشگاه هرمزگان در سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های مناطق جنوب کشور میزبان تعداد ۱۲۶ دانشجو بود که تعداد ۱۷ دانشجو برگزیده از دانشگاه هرمزگان هستند.

ل.س ۴۲/

کلید واژه ها: هرمزگان