با حضور وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری انجام شد؛

بهره برداری از دو مجتمع خوابگاهی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دردانشگاه صنعتی اصفهان

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۱ کد : ۳۸۹۸۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۵۸
با حضور دکتر منصور غلامی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان و دو مجتمع خوابگاهی این دانشگاه به بهره برداری رسید.
بهره برداری از دو مجتمع خوابگاهی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دردانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان شامل اقدامات، فعالیت ها و دستاوردهای دانشکده ها و پژوهشکده های مختلف این دانشگاه در قالب غرفه های مختلف است.

این نمایشگاه همزمان با اجلاس بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان و با هدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشگران این دانشگاه در پیشبرد مرزهای دانش و تجاری سازی یافته های پژوهشی برگزار شده است.

همچنین با حضور وزیر علوم، دو طرح عمرانی شامل پروژه احداث مجتمع خوابگاهی و نیز عملیات بازسازی خوابگاه شماره ۵ پسران دانشگاه صنعتی اصفهان نیز به بهره برداری رسید.

مجتمع خوابگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان و محوطه سازی پیرامون آن با زیربنای ۵ هزار و ۵۵۶ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۸۹ میلیارد ریال در پنج طبقه و متشکل از سه بلوک ساخته شده است.

همچنین عملیات بازسازی خوابگاه شماره ۵ پسران دانشگاه صنعتی اصفهان نیز با زیربنای ۱۱ هزار و ۵۲۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۶۹ میلیارد ریال در چهار طبقه و متشکل از پنج بلوک به منظور اسکان ۵۱۵ دانشجوی این دانشگاه به بهره برداری رسید.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵


( ۲ )