دکتر نظرپور در آیین معارفه مدیرکل امور اداری اعلام کرد:

خرید کالای با کیفیت ایرانی، اولویت وزارت علوم و دانشگاهها در تامین تجهیزات اداری

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۱ کد : ۳۸۹۸۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۴۱۵
معاون اداری ، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با اشاره به نامگذاری امسال با نام «سال حمایت از کالای ایرانی» از سوی مقام معظم رهبری گفت: درتامین نیاز تجهیزات و ملزومات اداری وزارت علوم و دانشگاهها خرید کالای با کیفیت ایرانی به عنوان یک اولویت است.
خرید کالای با کیفیت ایرانی، اولویت وزارت علوم و دانشگاهها در تامین تجهیزات اداری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد تقی نظر پور در آیین تکریم مهندس عبدالحسینی و معارفه دکتر خراسانی، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی از بخش امور اداری به عنوان قلب تپنده یک سازمان یاد کرد و گفت: هرگونه موفقیت و تحقق اهداف یک سازمان در انجام ماموریت های مربوطه به عملکرد امور اداری وابسته است.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، رسیدگی به امور کارکنان و وضعیت معشیت آنان با رعایت قوانین، بهره برداری از فناوری های نوین، شفاف سازی قراردادها و مناقصات و نیز تکریم ارباب رجوع را اولویت های این معاونت نام برد.

وی تعیین تعداد نیروی انسانی هر مجموعه براساس ماموریتها و وظایف، فراهم کردن امکان پاسخگویی به درخواست های ارباب رجوع با حداقل مراجعه حضوری و استفاده از برنامه های رایانه ای به جای کاغذ را از دیگر برنامه های کاری معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اعلام کرد.

دکتر نظرپور بر ایجاد نظام تشویق کارکنان در وزارت علوم تاکید کرد و گفت: کارکنان باید متناسب با فعالیت و خدمت شایسته خود مورد تشویق قرار بگیرند.

دکتر اباصلت خراسانی، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم گفت: ساماندهی نیروی انسانی ستاد وزارت علوم متناسب با ش‌أن افراد، ارزیابی عملکرد صحیح و علمی، آموزش مستمر ضمن خدمت به کارکنان و ایجاد نظام جبران خدمت و حفظ نیروی انسانی از اولویت هایی است که اداره کل امور اداری برای خود در نظر خواهد گرفت.

مهندس محمد عبدالحسینی مدیرکل سابق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم نیز در این آیین گفت: ساماندهی نیروی انسانی، تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان دارای آزمون ادواری ستاد و دانشگاهها، تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان پیمانی، ساماندهی وضعیت نقلیه، اختصاص تنخواه به ادارات و معاونت ها برای تسهیل امور و واگذاری خودروهای مازاد را از جمله فعالیت های خود در اداره کل امور اداری و پشتیبانی در مدت زمان یک سال تصدی مسئولیت خود در این حوزه اعلام کرد.

م.ع ۱۳۶۰


( ۲ )