انتشار بیش از هزار مقاله اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی

۲۶ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۶ کد : ۳۸۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۳
از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز طی شش ماهه اول سال جاری 1223 مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی منتشر شده است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمدرضا پورمحمدی ، رئیس دانشگاه تبریز...
از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز طی شش ماهه اول سال جاری 1223 مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی منتشر شده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمدرضا پورمحمدی ، رئیس دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: انتشار مقالات علمی اعضای هیئت علمی این دانشگاه در شش ماهه اول 93 از رشد بسیار مطلوبی برخوردار بوده، بطوری که در این مدت 792 مقاله در مجلات معتبر خارج از کشور و 431 مقاله نیز در مجلات علمی پژوهشی داخلی به چاپ رسیده است.
وی افزود: از این تعداد مقالات 502 مقاله در مجلات ISI، 290 مقاله در سایر پایگاه های معتبر بین المللی و 431 مقاله درISC  انتشار یافته است.
وی در ادامه با بیان اینکه در این مدت 17 طرح تحقیقاتی به تصویب رسیده است، گفت: 11 طرح تحقیقاتی نیز از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز به اتمام رسیده است.
وی در ادامه گفت: همچنین در شش ماهه سال جاری 78 نفر از اعضای هیئت علمی این دانشگاه، آخرین یافته های علمی خویش را در همایش های بین المللی خارج از کشور ارائه کردند.