در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود؛

یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۳ کد : ۳۸۹۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۳۹
یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی با شعار ورزش، جامعه پویا، توسعه پایدار و باهدف گرد هم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم‌اندیشی در روز های ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه علوم ورزشی، در این همایش بین‌المللی تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه‌ای و کاربردی و حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه با حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و ۱۳ نفر از دانشمندان خارجی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی انجام می شود.

فرایند داوری مقالات توسط ۲۰۸ داور از ۵۱ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی کشور انجام شد که بر اساس نظر داوران از تعداد ۷۲۵ عنوان مقاله دریافت شده توسط دبیرخانه یازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی دریافت شده بود، تعداد ۵۱۰ مقاله برای ارائه به‌صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند.

مقالات دریافتی شامل موضوعاتی از قبیل: رفتار حرکتی، روان‌شناسی ورزشی؛ فیزیولوژی و تغذیه ورزشی؛ تربیت‌بدنی و ورزش دانش‌آموزی؛ بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی؛ آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی و جامعه‌شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی می باشند.

یازدهمین همایش بین‌المللی علوم با مشارکت علمی و اجرایی وزارت ورزش و جوانان، معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش، آکادمی ملی المپیک، دانشگاه تربیت مدرس، فدراسیون ورزش‌های همگانی، فدراسیون اسکواش و انجمن حقوق ورزشی ایران و انجمن علمی آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی برگزار می‌شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به نشانی 11thconf.ssrc.ac.ir مراجعه کنند.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵

 


( ۱ )