در سال حمایت از کالای ایرانی؛

تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و دانشگاه الزهرا (س( منعقد شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۹ کد : ۳۸۸۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۷
درسومین نشست هم اندیشی روسای اتحادیه های پوشاک سراسر کشورکه با هدف حمایت از تولید داخلی پوشاک ایرانی- پوشاک جهانی برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و دانشگاه الزهرا (س( منعقد شد
تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و دانشگاه الزهرا (س( منعقد شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه الزهرا، دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س) درسخنانی تحولات عصر حاضر در نظام دانشگاهی را جهت همسویی بیشتر با فرایند توسعه اقتصادی بومی، منطقه ای و بین المللی دانست.

وی افزود: بنابراین رویکرد حاکم بر فعالیت های آموزشی و پژوهشی رویکرد نیازگرا در تعامل با سازمان های پیرامون دانشگاه محسوب می شود و این تعامل چنانچه سازمان یافته و با ساز و کارهای اثربخش همراه باشد، منجر به اشتغال زایی، بهره وری بیشتر از منابع انسانی و رفاه خواهد شد.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) در ادامه گفت: در راستای این تحولات، تربیت نسل آینده و به کارگیری علوم و دانش نوین در تأمین نیازهای اساسی کشور در مأموریت های دانشگاه تعریف شده است. ترویج و فرهنگ سازی کارآفرینی، ایجاد و ارتقای توانمندی و قابلیت های کارآفرینی دانشجویان ایجاد کسب و کار دانش بنیان و حمایت از آن و پایدارسازی پژوهش های دانش بنیان از مهم ترین اهداف دانشگاه کارآفرین است و ما درصددیم تا با فراهم کردن یک زیست بوم مناسب در دانشگاه الزهرا (س) دانشجویان خود را برای این مهم آماده کنیم.

در این نشست به منظور گسترش و توسعه و تکمیل خوشه پوشاک و مد، تفاهم نامه همکاری فیمابین دکتر مهناز ملانظری، به نمایندگی دانشگاه الزهرا (س) و ابوالقاسم آقاحسین شیرازی به نمایندگی اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران جهت دستیابی به اهداف منعقد شد.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵


( ۱ )