با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر معماریان خلیل آباد به سمت رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب شد

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۴ کد : ۳۸۷۸۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۶۶۷
دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز شنبه با صدور حکمی، دکتر هادی معماریان خلیل آباد را به سمت "رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر" منصوب کرد.
دکتر  معماریان خلیل آباد به سمت رئیس مرکز آموزش عالی  کاشمر منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

دکتر هادی معماریان خلیل آباد متولد ۱۳۵۷ کاشمر و فارغ التحصیل دوره دکترای تخصصی رشته مدیریت منابع زمین با گرایش مهندسی خاک از دانشگاه UPM مالزی و عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند است.

وی تاکنون ۳ طرح تحقیقاتی را انجام داده و علاوه بر تالیف و ترجمه ۲ جلد کتاب در تهیه ۲ فصل از ۲کتاب توسط انتشارات بین المللی مشارکت داشته است.

انتشار ۴۰ مقاله در نشریات علمی و پژوهشی بین المللی، ارائه حدود ۸۰ مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی و راهنمایی و مشاوره ۴۰ پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی از دیگر سوابق پژوهشی دکتر هادی معماریان است.

دکتر معماریان دارای افتخارات علمی از جمله کسب عنوان پژوهشگر نمونه و دارای مقاله پر استناد دانشگاه بیرجند در سالهای ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ است و رتبه اول کنکور کارشناسی ارشد کشور در سال ۱۳۸۰، رتبه اول دانشگاه تهران در سال ۱۳۸۳ و رتبه برتر دانشگاه UPM مالزی را در سال ۱۳۹۱ کسب کرده است.

وی پیش از این، سالها مدیر عامل و عضو هیئت مدیره در بخش خصوصی و شرکت های مهندسی مشاور و دستیار تحقیقاتی تحت گرنت پژوهشی در دانشگاه UPM مالزی بوده و پس از جذب در دانشگاه بیرجند مسئولیت هسته کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست و معاونت گروه را برعهده داشته است.

دکتر معماریان دبیر علمی و اجرایی سه کنفرانس ملی و منطقه ای بوده و در کمیته علمی چندین همایش ملی عضویت داشته است و بازرس انجمن علمی سیستم های سطوح آبگیر باران ایران نیز است.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۶ )