انتخاب مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه بناب به عنوان مرکز مشاوره فعال

۲۵ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۶ کد : ۳۸۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۳
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه بناب به عنوان مرکز مشاوره فعال در عرصه پیشگیری از مواد مخدر در بین دانشگاه های کشور انتخاب شدبه گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دان...
انتخاب مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه بناب به عنوان مرکز مشاوره فعال
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه بناب به عنوان مرکز مشاوره فعال در عرصه پیشگیری از مواد مخدر در بین دانشگاه های کشور انتخاب شد
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه بناب از بین 110 مرکز مشاوره دانشگاه های  تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جزو 12  مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی برتر در عرصه پیشگیری انتخاب شد.
در بیست و هفتمین گردهمایی روسای مراکز مشاوره دانشگاه های کشور که به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، مرکز مشاوره دانشگاه بناب بعنوان مرکز مشاوره فعال در عرصه پیشگیری از مواد مخدر از طرف ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
بهنام سلحشور بناب، سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه بناب در خصوص عملکرد این مرکز گفت: مرکز مشاوره روانشناختی دانشگاه در سال جاری پس از تشکیل شورای سیاست گذاری بهداشت روان دانشگاه بناب در این حوزه اقدام به مصوبه ای برای برگزاری کارگاه های پیشگیری از مواد مخدر و روان گردان به مدت 4 ساعت کرد.
وی در پایان از حمایت های ریاست دانشگاه، معاونت دانشجویی، معاونت آموزشی و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، بابت حمایت های ویژه در اجرای هرچه با شکوه تر این کارگاه ها تشکر و اظهار امیدواری کرد در سال های آتی با شتاب بیشتر در عرصه پیشگیری از مواد مخدر که یک معضل بزرگ در جامعه است موفق باشیم.