انتخاب غرفه پژوهشگاه ژنتیک به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

۲۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۱ کد : ۳۸۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۳
غرفه پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با ارائه دستاوردهای پژوهشی خود در در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به عنوان غرفه برتر مورد تجلیل قرار...
غرفه پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری  با ارائه دستاوردهای پژوهشی خود در در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به عنوان غرفه برتر مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، همزمان با آخرین روز از هفته پژوهش و در آیین اختتامیه پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری از12 غرفه برتر با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیات و فناوری تقدیر شد.
غرفه‌های برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری در حالی معرفی شدند که در حوزه دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، پژوهشگاه ملی  مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه عالی دفاع ملی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین به عنوان غرفه‌های برتر معرفی شدند.
همچنین در بخش دستگاه‌های اجرایی غرفه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی به عنوان غرفه برتر تجلیل شدند.
در فن بازار امسال نیز پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری قزوین و پارک علم و فناوری خراسان عنوان غرفه های برتر را کسب کردند.
در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری غرفه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان خارج از کشور نیز به لحاظ ارایه فناوری‌های برتر در ردیف غرفه‌های برتر این نمایشگاه معرفی شد.