انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه کاشان با دانشگاه دیپونگورو اندونزی

۳۰ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۶ کد : ۳۸۵۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۷۵
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه کاشان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه با دانشگاه دیپونگور کشور اندونزی خبر داد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه کاشان با دانشگاه دیپونگورو اندونزی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه کاشان، دکتر مجید منعم زاده در خصوص چگونگی انعقاد این تفاهم نامه اظهار داشت: در حاشیه برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی نظام رتبه‌بندی گرین‌متریک در کشور اندونزی، این تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه کاشان با دانشگاه دیپونگورو اندونزی به امضا رسید.
وی مشارکت در پروژه ها و پژوهش های علمی، مبادله و بازدید استادان، کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پسا دکتری و برگزاری سمینارها، کارگاه ها و دوره های مشترک پژوهشی بین این دو دانشگاه را از موضوعات این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: با انعقاد این تفاهم نامه، گسترش همکاری های مشترک آموزشی، تحقیقاتی و فناوری و همچنین مشارکت فعال استادان و محققان در زمینه های علمی و پژوهشی و تبادلات علمی بین این دو دانشگاه فراهم می شود.
معاون پژوهشی دانشگاه کاشان اظهار امیدواری کرد با انعقاد این تفاهم نامه، توسعه فعالیت های علمی و بین المللی دانشگاه کاشان را شاهد باشیم.
چهارمین همایش بین‌المللی نظام رتبه‌بندی گرین‌متریک هشتم تا دهم آوریل در کشور اندونزی با حضور دانشگاه های برتر در این نظام رتبه بندی برگزار شد.
بر اساس رتبه‌بندی جهانی دانشگاهی "گرین‌متریک"، دانشگاه کاشان در فهرست سبزترین دانشگاههای جهان قرار گرفت و رتبه دوم کشوری و ۱۰۹ جهانی را کسب کرد.
ر.ب ۴۵