در دومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش بنیان استان قزوین صورت گرفت؛

رونمایی از مینی‌بوس برقی محصول واحد فناور پارک علم وفناوری قزوین

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۹ کد : ۳۸۵۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۱
در دومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان استان قزوین، از مینی‌بوس برقی ساخت شرکت طراحی مهندسی آرتام از واحدهای فناور مستقر در پارک علم وفناوری قزوین با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و دکتر یوسف گرجی رئیس پارک علم وفناوری قزوین رونمایی شد.
رونمایی از مینی‌بوس برقی محصول واحد فناور پارک علم وفناوری قزوین

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم وفناوری قزوین، دکتر گرجی در این آیین با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» اظهارداشت: در کشور جوانان نخبه، مبتکر، خلاق و ایده‌پرداز متعددی وجود دارد که بخشی از آنها با حضور در پارک‌های علم و فنآوری توانسته‌اند ایده‌های خود را عملیاتی کنند.
در این نمایشگاه، ۲۷ واحد فناور پارک علم وفناوری قزوین با ارائه بیش از ۶۰ محصول فناورانه خود در فضایی به مساحت ۴۰۰ متر مربع به ارائه آخرین دستاوردهای واحدهای فناور خود پرداخته و همچنین فضایی برای ارائه خدمات مشاوره کسب و کار و سرمایه گذاری به بازدیدکنندگان غرفه پارک علم وفناوری قزوین اختصاص داده شده است.
گفتنی است دومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان استان قزوین تا ۳۰ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه استان قزوین در حال برگزاری است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۳ )