با هدف گسترش همکاری های مشترک علمی بین المللی صورت گرفت؛

انجام امضای تفاهم نامه مشترک علمی بین دانشگاه لرستان و دانشگاه رادن فتح اندونزی

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۶ کد : ۳۸۵۵۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۲
رئیس دانشگاه لرستان و رئیس هیئت نمایندگی دانشگاه رادَن فَتَح اندونزی، با هدف گسترش همکاری های بین دانشگاهی،تفاهم‌نامه‌ مشترک همکاری های علمی و پژوهشی امضا کردند.
انجام امضای تفاهم نامه مشترک علمی بین دانشگاه لرستان و دانشگاه رادن فتح اندونزی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه لرستان، در نشست مشترک هیئت آکادمیک اندونزیایی با مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه از هرگونه همکاری علمی - بین‌المللی بین دانشگاهی استقبال می‌کنیم، گفت: این گونه همکاری ها موجب گسترش و تقویت دیپلماسی علمی بین دانشگاهی است.
دکتر عزیزی تصریح کرد: باید همکاری‌های علمی و فرهنگی بین کشورهای اسلامی تقویت و بیشتر شود و اندونزی نیز یک کشور مهم اسلامی در این زمینه است.
رئیس دانشگاه لرستان افزود: در این چند سال اخیر تفاهم‌نامه‌های مناسبی در زمینه‌های علمی و پژوهشی و تبادل استاد و دانشجو بین دانشگاه لرستان و برخی دانشگاه های کشورهایی همچون آلمان و ایتالیا منعقد شده که در راستای تقویت همکاری های علمی و بین‌المللی بین دانشگاهی است.
هیئت نمایندگی دانشگاه رادن فتح اندونزی نیزدر این نشست بر گسترش همکاری های علمی و فرهنگی بین کشورهای اسلامی تأکید کردند.
در پایان این نشست اعضای هیئت علمی حاضر در جلسه، نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود درباره تقویت دیپلماسی بین‌المللی علمی و فرهنگی را مطرح کردند.
ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: لرستان