با هدف حضور گسترده تر در بازارهای هدف جهانی صورت می گیرد؛

پیش بینی ۲ میلیارد ریال صادرات محصولات شرکت فناور پارک علم و فناوری گیلان در سال ۹۷

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۰ کد : ۳۸۵۵۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۳۸
شرکت دانش بنیان مهندسی فروهر تیسفون یکی از شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان در نظر دارد در ادامه سیاست حضور در بازارهای هدف جهانی و افزایش سهم درآمد حاصل از صادرات نزدیک به دو میلیون ریال از محل صادرات محصولات فناور بومی در سال ۱۳۹۷ به دست آورد.
پیش بینی ۲ میلیارد ریال صادرات محصولات شرکت فناور پارک علم و فناوری گیلان در سال ۹۷

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری گیلان، این شرکت که در سال ۱۳۹۳ با ایده محوری تولید ماشین آلات خطوط بسته‌بندی آغاز به کار کرد، توانسته است در زمینه تولید ماشین آلات خطوط بسته‌بندی فعالیت خود را گسترش دهد و اکنون به تولید و فروش ۴ محصول دیگر از جمله، ماشین پرکن تیوب، ماشین پرکن کارتریج، ماشین پرس بشکه و ماشین کارتونینگ درکارگاه خود مشغول است.
این شرکت دانش بنیان در راستای توسعه فعالیت خود، علاوه بر تامین سفارشات داخلی اقدام به بازاریابی و فعالیت در کشورهای همسایه از جمله کشور عراق نمود و در سال ۱۳۹۶ توانست ۸۶۰ میلیون ریال صادرات به این کشور داشته باشد و همچنین قراردادی درخصوص تامین، تولید و ساخت دستگاه پرکن تیوب، با کشور ترکیه به مبلغ ۲۵ هزار دلار در دست اقدام دارد. که پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۳۹۷ رقم صادرات محصولات خود را به مرز دو میلیارد ریال برساند.
ل.س ۱۳۴۲/ ر.ب ۱۳۴۵

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری گیلان