به منظور توسعه اکو سیستم نوآوری در استان مازندران؛

مرکز رشد واحدهای فناور در بهشهر راه اندازی می شود

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۳ کد : ۳۸۵۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۵۱
با امضای تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری مازندران و دانشگاه علم و فناوری مازندران، مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بهشهر راه‌اندازی خواهد شد.
مرکز رشد واحدهای فناور در بهشهر راه اندازی می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری مازندران، دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: این مرکز در راستای توسعه اکو سیستم نوآوری در استان و همکاری با دانشگاه‌ها به منظور ارائه خدمات فناوری و خلق دانشگاه‌های کارآفرین، ایجاد می‌شود.
وی تصریح کرد: مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بهشهر از تابستان سال جاری با جذب و استقرار متقاضیان و ایده پردازان منطقه ای و با تمرکز بر ایده‌پردازان دانشجویی، شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه را در شرق استان پوشش خواهد داد.
رئیس پارک علم و فناوری مازندران افزود: ماموریت اصلی این مرکز حمایت از کارآفرینی فناورانه و نوآورانه، اشتغال‌زایی و ایجاد و توسعه کسب و کارهای جدید توسط دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها از طریق ایجاد شرکت‌های کوچک فناور و دانش‌بنیان است و هسته‌ها و واحدهای فناور نوپا طی دوره حضور خود در این مرکز، برای دستیابی به دانش فنی و آمادگی برای تولید محصول و خدمات مورد نظر تلاش خواهند کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷