در جلسه ستاد حمایت از کالای ایرانی پارک علم و فناوری البرز صورت گرفت؛

رونمایی از سامانه بازار مجازی ایتار(etar)

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۴ کد : ۳۸۴۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۸۳
در حاشیه نخستین جلسه ستاد «حمایت از کالای ایرانی پارک علم و فناوری البرز»، از سامانه بازار مجازی ایتار(etar) محصول یکی از شرکت‌های عضو این پارک رونمایی شد.
رونمایی از سامانه بازار مجازی ایتار(etar)

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، در این نشست همچنین مقرر شد این سامانه پس از تکمیل و اعمال موارد اصلاحی، جهت بارگذاری محصولات تولیدکنندگان کالای ساخت استان در اختیار آنان قرار گیرد.
دکتر عطااله ربانی رئیس پارک علم و فناوری استان البرز در این نشست که با حضور تعدادی از مدیران، کارشناسان و نخبگان عضو شرکت‌های دانش بنیان و فناور استان برگزار شد گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است بایستی تمام تلاش مدیران و کارگزاران در راستای تحقق این هدف معطوف شود.
وی به حساسیت عرصه کنونی کشورمان اشاره کرد و افزود: نامگذاری امسال توسط معظم له در راستای نامگذاری سنوات گذشته صورت گرفته است و ابعاد مختلفی دارد و همه ما می‌دانیم که ایشان نامگذاری سال‌ها را با هوشمندی اعلام می کنند و نامگذاری سال جاری نیز در راستای نامگذاری سال گذشته «سال تولید و اشتغال» و سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.
عضو کارگروه اشتغال استان یادآور شد: با توجه به اینکه ستاد حمایت از کالای ایرانی در استانداری البرز به دستور دکتر نجفی استاندار البرز تشکیل شده است ما نیز در پارک علم و فناوری البرز بر آن شدیم تا در همان راستا ستاد دستگاهی پارک را تشکیل دهیم.
در ادامه جلسه حاضران در خصوص موضوع جلسه "سال حمایت از کالای ایرانی" در سه دسته‌بندی اصلی شامل: تکالیف مسئولان و رسانه‌ها، مردم و مصرف کنندگان و فناوران و تولیدکنندگان و صاحبان صنایع، به طرح نظرات، پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد دبیرخانه ستاد پارک موارد را جمع‌بندی و جهت طرح در ستاد استانی آماده کند.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵