رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان خبر داد:

حمایت ویژه از شرکت‌های دانش‌بنیانی که از ظرفیت‌های استان بهره گیرند

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۵ کد : ۳۸۴۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۹
دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از تلاش برای تقویت شرکت‌های دانش بنیانی که با استفاده از ظرفیت های موجود استان برای تولید فناوری استفاده می‌کنند، خبر داد.
حمایت ویژه از شرکت‌های دانش‌بنیانی که از ظرفیت‌های استان بهره گیرند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر فتی با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان در مسیر سیاست‌های اقتصادی کشور گام بر می‌دارند، افزود: دو اصلی که در فرمایشات مقام معظم رهبری سال‌هاست مورد تاکید قرار گرفته و امسال نیز بر مبنای آن شعار سال را انتخاب کرده‌اند، در توسعه شرکت‌های دانش بنیان نهفته است و دولت نیز بر مبنای آن برنامه‌ریزی کرده و گام بر می‌دارد.
وی افزود: حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مسیری است که به اقتصاد مقاومتی می‌انجامد و خرید خدمات و محصولات این شرکت‌ها نیز همان حمایتی است که مقام معظم رهبری در شعار امسال خود از آن به عنوان حمایت از خرید کالای ایرانی یاد کردند.
دکتر فتی تصریح کرد: ما نیز در پارک علم و فناوری هرمزگان بنا به وظیفه‌ای که داریم باید برای تحقق آن گام برداریم و تلاش خواهیم کرد در کنار ترغیب و کمک به خرید محصولات این شرکت‌ها، به افزایش سطح کیفی آن نیز نگاه کنیم.
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان خاطرنشان کرد: رقابت پذیری با کالاهای مشابه خارجی و کیفیت بالای محصول قابل عرضه از دیگر اصولی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: هر نقطه‌ای از کشور قابلیت‌هایی دارد که با شکوفاشدن آن، زمینه توسعه و پیشرفت فراهم می‌آید. ما نیز تلاش خواهیم کرد در نقطه‌ای از کشور که هرمزگان است، مسیر را برای شکوفا شدن کشور از طریق واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان هموار کنیم.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷