با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر محمد ملکی به سمت سرپرست دانشگاه ملایر منصوب شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۰ کد : ۳۸۳۶۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۰۴۶
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر محمد ملکی را به سمت "سرپرست دانشگاه ملایر" منصوب کرد.
دکتر محمد ملکی به سمت سرپرست دانشگاه ملایر منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ملکی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت "سرپرست دانشگاه ملایر" منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر محمد ملکی دانشیار گروه مهندسی عمران دانشگاه بوعلی سینای همدان است.
وی دوره کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران در دانشگاه علم و صنعت ایران ،کارشناسی ارشد مهندسی عمران را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، کارشناسی ارشد مهندسی عمران ( DEA ) را در مدرسه مرکزی لیون – فرانسه گذرانده و دکتری مهندسی عمران را در سال ۱۳۷۷ از مدرسه مرکزی لیون – فرانسه اخذ کرده است.
دکتر ملکی تاکنون انجام ۴ طرح تحقیقاتی، یک مورد ثبت اختراع، تالیف یک جلد کتاب، چاپ ۴۰ مقاله در نشریات معتبر و راهنمایی ۴۰ پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در کارنامه فعالیت دانشگاهی خود دارد.
وی پیش از این به مدت سه سال معاون آموزشی دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی سینا بوده و همچنین ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی سینا رابه مدت هشت سال بر عهده داشته است.
رب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۴ )