انتخاب دانشگاه صنعتی شریف توسط 10 رتبه برتر و 44 دارنده مدال طلای المپیاد

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۷ کد : ۳۸۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۹
هر ده نفر برتر گروه علوم ریاضی و فنی کنکور93 دانشگاه صنعتی شریف را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید، تقدیر از المپیادی‌ها و رتبه‌های برتر کنکو...
هر ده نفر برتر گروه علوم ریاضی و فنی کنکور93 دانشگاه صنعتی شریف را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید، تقدیر از المپیادی‌ها و رتبه‌های برتر کنکور93 و دانشجویان برتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
دکتر سعیدی معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف گفت: 2هزارو 434دانشجوی جدید در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به دانشگاه شریف وارد شدند.
وی افزود: 953 نفر از این دانشجویان ورودی های جدید کارشناسی بوده که 44 نفر آنها دارندگان مدال طلای المپیاد جهانی و کشوری دانش آموزی هستند.
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف تعداد دانشجویان ورودی جدید در مقطع کارشناسی ارشد را 1256 نفر اعلام کرد که 233 نفر آنها از طریق دفتر استعدادهای درخشان و بررسی پرونده انتخاب شده بودند.
وی افزود: 225 دانشجوی دکتری نیز امسال تحصیلات خود را در دانشگاه صنعتی شریف ادامه خواهند داد که از این تعداد 35 نفر برگزیده  دفتر استعدادهای درخشان بودند.
در پایان این مراسم از رتبه های اول، دوم و سوم کنکور 93 در گروه علوم ریاضی و فنی، برگزیدگان المپیادهای کشوری و جهانی و برگزیدگان علمی، فرهنگی هنری، کار آفرینی و ورزشی که برای دانشگاه صنعتی شریف افتخار آفرینی کردند تقدیر شد.
گفتنی ست هر ده نفر برتر گروه علوم ریاضی و فنی کنکور93 دانشگاه صنعتی شریف را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.