با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر عبدالرحیم نوه ابراهیم، به سمت سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۳ کد : ۳۸۲۸۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۷۷۴
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکترعبدالرحیم نوه ابراهیم را به سمت "سرپرست دانشگاه خوارزمی" منصوب کرد.
دکتر عبدالرحیم نوه ابراهیم، به سمت سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر نوه ابراهیم آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم تا تعیین رئیس دانشگاه، به سمت سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر عبدالرحیم نوه ابراهیم متولد سال ۱۳۳۳ در شیراز و فارغ التحصیل رشته مدیریت و برنامه ریزی آموزشی از دانشگاه ایالتی نیویورک است. وی استاد تمام دانشگاه خوارزمی است و تا کنون مشاوره و راهنمایی بیش از ۹۰ پایان نامه کارشناسی ارشد ورساله دکتری را برعهده داشته است و تعداد ۸۵ مقاله علمی- پژوهشی در مجلات داخلی و خارجی به چاپ رسانده است.

دکتر نوه ابراهیم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون مسئولیت هایی همچون مدیرکل دانشجویان خارج، مدیرکل مرکز آمار و برنامه ریزی آموزشی، معاون آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی، ریاست دانشگاه دامغان، رئیس دانشکده علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی و مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی را بر عهده داشته است.

تجربه های موفق وی در امور اجرایی دانشگاه ها وستاد برنامه ریزی آموزش عالی در سطح خرد و کلان به همراه قابلیت های فردی در استفاده از خرد جمعی و مدیریت مشارکتی از ویژگی های مهمی است که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در انتخاب دکتر نوه ابراهیم به آن توجه داشته است.

امید است که تجارب ارزنده وی همراه با بهره گیری از ظرفیت های موجود دانشگاه و تعامل با همه نهادهای ذی ربط در حوزه علم و فناوری بتواند دانشگاه خوارزمی را به سمت دانشگاه جامعه محور، خلاق و کارآفرین رهنمون سازد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه جداگانه ای با پذیرش استعفای دکتر محمد علی سبحان الهی، رئیس پیشین دانشگاه خوارزمی، از خدمات وی در دوران تصدی این مسئولیت، قدردانی کرد.
ر.ب ۱۳۴۵


( ۱۲ )