با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر محمد خیرخواه به سمت رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان منصوب شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۲ کد : ۳۸۲۸۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۳۶۹
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکترمحمد خیرخواه را به سمت "رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان " منصوب کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر خیرخواه آمده است:
دکتر محمد خیرخواه به سمت رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان منصوب شد

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب دولت تدبیر و امبد و برنامه های ارائه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
دکتر خیرخواه پیش از این معاون دانشجویی، آموزشی و پژوهشی مجتمع آموزش عالی شیروان بوده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه جداگانه ای با پذیرش استعفای دکتر محمد رضا غلامی رئیس پیشین مجتمع آموزش عالی شیروان از خدمات وی در دوران تصدی این مسئولیت، قدردانی کرد.

دکتر محمد خیرخواه متولد ۱۳۴۷ شهرستان شیروان و دارای مدرک دکترای تخصصی زراعت در گرایش اکولوژی گیاهان زراعی از دانشگاه فردوسی مشهد است. وی عضو هیات علمی و دانشیار مجتمع آموزش عالی شیروان است و به مدت ۴ سال معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی این مجتمع آموزش عالی را برعهده داشته است.

دکتر خیرخواه جانباز ۲۵ درصد و از آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی است و ۷۸ ماه نیز سابقه اسارت در زندان های رژیم بعثی عراق را در کارنامه زندگی خود دارد.

دکتر خیرخواه از سال ۱۳۸۱ تاکنون در آن مجتمع فعالیت آموزشی و پژوهشی دارد و علاوه بر فعالیت های علمی، در مسئولیت های اجرایی نظیر مدیرگروه آموزشی و پژوهشی، مدیر مزرعه و معاون آموزشی و پژوهشی و دانشجویی آن مجتمع همکاری داشته است.

 


( ۱۱ )