با حکم معاون آموزشی وزیر علوم؛

دکتر ابوالقاسم دولتی به سمت مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی منصوب شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۹ کد : ۳۸۲۶۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۲۵۸
دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر ابوالقاسم دولتی را به سمت "مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی" منصوب کرد.
دکتر ابوالقاسم دولتی به سمت مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم انتصاب دکتر ابوالقاسم دولتی به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر ابوالقاسم دولتی

استاد محترم دانشگاه صنعتی شریف

با عنایت به مراتب تعهد، دانش و تجربیات ارزشمند آن استاد محترم، جنابعالی را به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی منصوب می نمایم.

مقتضی است در ادامه خدمات مدیریت گذشته ترتیبی اتخاذ فرمائید تا با رویکردی تحولی و با بهره گیری از مشارکت و همفکری فرهیختگان جامعه علمی کشور و همکاری بدنه کارشناسی و خردمند آن دفتر، زمینه اعتلای آموزش عالی بیش از پیش فراهم شود.

دکتر ابوالقاسم دولتی عضو هیات علمی و استاد دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف است.

دکتر ابوالقاسم دولتی در سال ۱۳۷۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی خود از دانشگاه صنعتی اصفهان شده و پس از آن مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی متالورژی (گرایش خوردگی و حفاظت) خود را از دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرد.

از سوابق اجرایی دکتر دولتی می توان به؛ مدیریت کل آموزش دانشگاه صنعتی شریف از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲، معاونت پژوهشی دانشکده مهندسی و علم مواد از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۷، معاونت آموزشی دانشکده مهندسی و علم مواد از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶، عضویت در شورای دانشگاه، شورای آموزش، کمیسون موارد خاص آموزش دانشگاه، عضویت در کمیته استعداد درخشان، شورای مدیران آموزش اشاره کرد.

تعداد مقالات ISI چاپ شده وی بالغ بر ۱۲۰ مقاله علمی و مجموع کل مقالات منتشر شده در مجلات و کنفرانس های داخل و خارج بیش از ۲۵۰ مقاله می باشد. وی تا کنون بیش از ۲۰ پروژه پژوهشی صنعتی را اجرا نموده است.

م. ع ۱۳۶۰/‏‬ ع. ع ۱۳۵۷


( ۱۷ )