امکان استفاده از اعتبارات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی پژوهشگاه مواد و انرژی فراهم می‌شود

۲۹ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۰ کد : ۳۸۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۰
به زودی امکان استفاده از اعتبارات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از طریق پرتال پذیرش پژوهشگاه مواد و انرژی فراهم می‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس احمد ظهیرمیردامادی رابط پژوهشگاه مواد...
به زودی امکان استفاده از اعتبارات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از طریق پرتال پذیرش پژوهشگاه مواد و انرژی فراهم می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس احمد ظهیرمیردامادی رابط پژوهشگاه مواد و انرژی در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با اعلام این خبر، افزود: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی طرح های مختلفی جهت ارائه اعتبار و تخفیف به محققان و دانشجویان نخبه فراهم آورده است که به واسطه طرح‌های مذکور امکان انجام آزمون در آزمایشگاه‌های عضو این شبکه با اعتبار و تخفیف‌های اختصاص داده شده فراهم می‌شود.
وی تصریح کرد: از جمله این طرح‌ها "باشگاه مشتریان شبکه" نام دارد که اطلاعات مربوط به آن در سایت این شبکه به آدرس (www.labsnet.ir) قابل دستیابی است. در این راستا پژوهشگاه نیز با توجه به خط مشی خود در ارائه خدمات آزمایشگاهی مناسب و تکریم مشتریان و در راستای بهره مندی آسان‌تر آنان از اعتبارات مذکور، طرح مشترکی را با شبکه آزمایشگاهی اجرا می کند.
مهندس میردامادی خاطر نشان کرد: بر اساس طرح مذکور مشتریان الزامی به مراجعه حضوری ندارند و می توانند به صورت اینترنتی و از طریق پرتال، ضمن ارائه سفارش، از تسهیلات شبکه آزمایشگاهی نیز استفاده کنند که این اقدام می تواند موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه برای مشتریان آزمایشگاه‌های پژوهشگاه شود ضمن آن که امکان محاسبه اعتبار نیز هم برای مشتری و هم برای شبکه و پژوهشگاه بسیار آسان و دقیق خواهد بود.
وی گفت: با توجه به حسن نظر و همکاری مناسب شبکه، اجرایی شدن طرح مذکور به زودی اطلاع رسانی خواهد شد که در این راستا لازم است از حسن نظر دوستان شبکه و نیز تلاش و پشتکار همکاران بخش IT پژوهشگاه قدردانی شود.
مهندس میردامادی وضعیت همکاری بین شبکه آزمایشگاهی و پژوهشگاه مواد و انرژی را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: بر مبنای دستور ریاست پژوهشگاه همکاری زیادی با شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در حال انجام است و ضمن عضویت همکاران شاغل در آزمایشگاه‌های  پژوهشگاه در کارگروه‌های مختلف شبکه، پژوهشگاه آمادگی کامل خود را برای همکاری بیشتر اعلام کرده و در برنامه های شبکه آزمایشگاهی حضور مداوم و کاملی دارد.
گفتنی است در همین راستا میزبانی جلسه مدیران سازمان‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در 18 آبان سال جاری بر عهده  پژوهشگاه مواد و انرژی می باشد.