امضای تفاهم‌نامه همکاری میان موسسه خیریه صدرالدین مشکاتی و جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

۱۴ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۴ کد : ۳۷۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۳
تفاهم‌نامه همکاری در سیاست‌گذاری و راهبری فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی، میان موسسه خیریه صدرالدین مشکاتی و جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم‌...
تفاهم‌نامه همکاری در سیاست‌گذاری و راهبری فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی، میان موسسه خیریه صدرالدین مشکاتی و جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به امضا رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم‌نامه با هدف همکاری در شناسایی، بررسی، تحلیل، داوری و رتبه‌بندی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مورد علاقه طرفین تفاهم‌نامه و کمک به اجرایی شدن این طرح‌ها بویژه افزایش فرصت‌های کار و اشتغال برای نیروهای زبده و توانمند به امضا رسید.
بر پایه این گزارش، درج لوگو و نام خیریه مشکات در بروشور، مستندات و وب سایت جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی و انتشار متن کامل اعلام شده در مورد اولویت‌ها و سیاست‌های خیریه به نحو مقتضی در بین علاقه‌مندان از جمله تعهدات همکاری از سوی جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی عنوان شده است.
اعطای جایزه به برگزیده یا برگزیدگان منتخب در جشنواره شیخ بهایی توسط خیریه، اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به برگزیدگان منتخب و امکان مشارکت در طرح‌های سودده و ارزشمند به تشخیص مدیران خیریه از جمله تعهدات همکاری خیریه مشکات ذکر شده است.
گفتنی است جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان، اردیبهشت‌ماه هر سال در اصفهان برگزار می‌شود.