امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه شهرکرد و شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۱ کد : ۳۷۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۵
تفاهم‌نامه همکاری های پژوهشی، آموزشی و خدمات مهندسی مرتبط با صنعت برق بین دانشگاه شهرکرد و شرکت برق منطقه ای استان اصفهان امضا شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه همکاری‌های پژوهشی، آموزش ...
تفاهم‌نامه همکاری های پژوهشی، آموزشی و خدمات مهندسی مرتبط با صنعت برق بین دانشگاه شهرکرد و شرکت برق منطقه ای استان اصفهان امضا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه همکاری‌های پژوهشی، آموزشی و خدمات مهندسی مرتبط با صنعت برق در راستای گسترش همکاری های دوجانبه در زمینه‌های علمی، پژوهشی و آموزشی مورد نیاز صنعت برق و به کارگیری فناوری‌های نوین در این صنعت به امضای دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و مهندس رسول موسی رضایی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان رسید.
گفتنی است انجام تحقیقات علمی و صنعتی، ارائه خدمات مشاوره‌ای فنی، استفاده از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متقابل، ایجاد امکانات و تسهیلات برای اساتید و دانشجویان برای ارتباط مداوم با صنعت برق به منظور آشنایی و شناخت نقاط قوت و ضعف این صنعت و ارائه راهکارهای مناسب، برگزاری همایش های تخصصی و نمایشگاه، استفاده متقابل از امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی و منابع اطلاعاتی از جمله توافقات صورت گرفته در قالب این تفاهم نامه می‌باشد.