امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری مازندران و پارک فناوری پردیس تهران

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۱ کد : ۳۷۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۳
در جریان بازدید استاندار مازندران از پارک فناوری پردیس تهران، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک پارک علم و فناوری استان مازندران و پارک فناوری پردیس امضا شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست&...
در جریان بازدید استاندار مازندران از پارک فناوری پردیس تهران، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک پارک علم و فناوری استان مازندران و پارک فناوری پردیس امضا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست  ربیع فلاح، استاندار مازندران پس از بازدید از توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در سخنانی خاطرنشان کرد: استانداری مازندران تمام تلاش خود را در جهت حمایت از ایده‌های فناورانه و خلاقانه با الگوگیری از پارک پردیس و حمایت از پارک علم و فناوری استان مازندران به کار خواهد بست.
در این دیدار دکتر صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس تهران نیز ایجاد بورس ایده و ارزش گذاری ایده‌ها، برنامه ریزی جهت اهدای جایزه پیامبر اعظم (ص) برای دانشمندان کشورهای اسلامی در حوزه‌های بایو، نانو و ICT را از جمله اقدامات مهم پارک پردیس در سال های اخیر برشمرد و ادامه داد: متاسفانه یکی از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان تاکنون این بوده است که سرمایه‌های آنان بر اساس دارایی‌های معمولی آنان محاسبه می‌شد و ایده و فکر خلاق آنها جزء دارایی آنها محسوب نمی‌شد.
دکتر علی معتمدزادگان، رئیس پارک علم و فناوری مازندران نیز در سخنانی با اشاره به سابقه طولانی پارک فناوری پردیس در جذب و حمایت و مشارکت شرکتهای دانش بنیان در طرح‌های ملی و مهم، انتقال تجربیات این پارک در قالب تفاهم نامه به پارک علم و فناوری مازندران را خواستار شد.