با حضور قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر و معاونان وزرای علوم و کار ؛

نمایشگاه عکس و پوستر کاهش آسیب های اجتماعی در وزارت علوم گشایش یافت

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۷ کد : ۳۷۵۹۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۶۸۵
در حاشیه برگزاری، شصت و سومین جلسه کمیته فرهنگی مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه عکس و پوستر دانشجویی کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت مبارزه با اعتیاد در وزارت علوم گشایش یافت .
نمایشگاه عکس و  پوستر  کاهش آسیب های اجتماعی در وزارت علوم گشایش یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، با حضور دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی وزارت علوم، دکتر محسن بندپی معاون وزارت کار، رفاه و اجتماعی و سردار علی مویدی، قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه نمایشگاه عکس و پوستر مبارزه با اعتیاد در وزارت علوم گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۱۰۰ پوستر، عکس و نقاشی با موضوع آسیب های ناشی از اعتیاد که توسط دانشجویان کشور طراحی شده اند در معرض دید کارکنان ستاد وزارت علوم به نمایش گذاشته است.

همچنین در حاشیه برگزاری، شصت و سومین جلسه کمیته فرهنگی مبارزه با مواد مخدر، پایگاه علمی و آموزشی «پیشگیری نوین» با هدف ارائه پژوهش ها و اطلاعات علمی در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی رونمایی شد.

این پایگاه با تمرکز بر بخش آموزش در سطوح مختلف به عنوان تنها مرجع رسمی و تخصصی در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد دارای بخش های: اخبار، علمی و آموزشی، یادداشت ها، جشنواره ها، منشورات، سیاست گذاری و قوانین، کتابخانه مجازی، پیام های پیشگیری و.. را شامل می شود.

همچنین این پایگاه به لحاظ هنری نیز فعال بوده و در زمینه های عکس، پوستر، کاریکاتور، فیلم کوتاه و انیمیشن، شعر و داستان در تلاش است با استفاده از ظرفیت های هنری پیام اجتماعی و پیشگیرانه را به صورت غیر مستقیم منتقل نماید.

م.ع ۱۳۶۰


( ۹ )