پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار می کند؛

دوره های انگیزشی کارآفرینی در دانشگاه های کشور

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۵ کد : ۳۷۵۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۰
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از افزایش تعاملات برای گسترش فرهنگ کارآفرینی در کشور خبر دادو گفت: دوره های انگیزشی کارآفرینی توسط پارک علم و فناوری هرمزگان در دانشگاه ها برگزار می شود.
دوره های انگیزشی کارآفرینی در دانشگاه های کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر علی فتی گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان علاوه بر حمایت های مالی در قالب تسهیلات در تلاش است تا زمینه انگیزشی و کارآفرینی را در سطوح مختلف جامعه به وجود آورد.

وی افزود: بنا به نیازسنجی هایی که از سوی پارک علم و فناوری هرمزگان انجام شده، دانشگاه ها نیز باید در کنار پارک های علم و فناوری قرار گیرند و زمینه های کارآفرینی را فراهم آورند.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان ادامه داد: در مرحله اول، برنامه ریزی برای حضور صاحب نظران عرصه علم و فناوری و کارآفرینی در دانشگاه های استان هرمزگان صورت گرفته است.

وی با اشاره به حضور رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و همچنین اولین رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در اجرای طرح برنامه تعاملی پارک و دانشگاه به منظور گسترش کارآفرینی گفت: این نشست توسط پارک علم و فناوری در دانشگاه هرمزگان برگزار شد که اعضای هیئت علمی و تعدادی از دانشجویان در این نشست حضور یافتند و آموزش کارآفرینی و روندهای جهانی توسط دکتر زالی رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و دکتر معصومی اولین رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به شرکت کنندگان ارائه شد.

س.س ۱۳۵۱/ ر.ب ۱۳۴۵


( ۱ )