امضای تفاهم‌نامه مشترک میان معاونت توسعه فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و شرکت مدیریت، مهندسی و سرمایه‌گذاری رزموند

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۹ کد : ۳۷۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۲
تفاهم‌نامه مشترک دو جانبه میان معاونت توسعه فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و شرکت مدیریت، مهندسی و سرمایه‌گذاری رزموند به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، همکاری مشترک درخص...
تفاهم‌نامه مشترک دو جانبه میان معاونت توسعه فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و شرکت مدیریت، مهندسی و سرمایه‌گذاری رزموند به امضا رسید.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، همکاری مشترک درخصوص "راه‌اندازی مرکز بین‌المللی نوآوری در انرژی، علوم و فناوری‌های پایدار دریایی" با هدف ایده پردازی،  نوآوری، صنعتی‌سازی ایده‌های خلاق و انجام تحقیقات علمی و کاربردی درخصوص دانش‌های نوین در سه حوزه، کاتالیست، علوم و فنون دریایی، انرژی‌های نو، پاک و تجدید پذیر موضوع تفاهم‌نامه می‌باشد.
همکاری مشترک در برگزاری دوره‌های آموزشی، فناوری و تربیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی، همکاری مشترک در راستای ارائه خدمات آموزشی و اجرایی به شرکت‌ها و موسسات داخلی و بین‌المللی، همکاری مشترک در راستای حمایت از ایده‌های نو که به حل چالش‌های موجود در صنایع مربوطه می‌پردازند، همکاری مشترک به‌منظور تدوین راه‌کارهای تشویقی برای سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌ها و تکنولوژی‌های پایدار، همکاری مشترک در تدوین و انتشار نتایج پژوهش‌های انجام شده و برگزاری سالیانه سمینارها، جشنواره‌ها و همایش‌های داخلی از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه است.