در حاشیه بازدید از نمایشگاه جلوه های تحول؛

وزیر علوم: دانشگاه جامع امام حسین (ع) نمونه دانشگاه ماموریت گراست

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۶ کد : ۳۷۵۳۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۴۲۶
وزیر علوم تحقیقات و فناوری پس از بازدید از نمایشگاه جلوه های تحول در دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: دانشگاه جامع امام حسین (ع) نمونه دانشگاه ماموریت گراست و در آموزش و پژوهش به صورت هدفمند و با برنانه منسجم فعالیت می کند.
وزیر علوم:  دانشگاه جامع امام حسین (ع) نمونه دانشگاه ماموریت گراست

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصورغلامی در پایان بازدید روز پنچشنبه خود از نمایشگاه جلوه های تحول گفت: در بازدید از این نمایشگاه شاهد بخشی از فعالیت های ارزشمند دانشگاه جامع امام حسین (ع) در بخش آموزش و پژوهش بودیم که محور همه فعالیت ها برخورداری از نظم و برنامه ریزی منسجم بود.

وی دستاوردهای علمی و آموزشی دانشگاه جامع امام حسین (ع) را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: این دانشگاه می تواند از حیث داشتن برنامه راهبردی و فعالیت منسجم تمام بخش ها در راستای تحقق برنامه، برای دانشگاههای دیگر کشور یک الگو باشد.

در بازدید وزیر علوم از نمایشگاه جلوه های تحول دانشگاه جامع امام حسین (ع)؛ رئیس این دانشگاه و دیگر مسئولان آن در خصوص طرح تحول علمی و تعالی معنوی این دانشگاه و نظام تربیتی و آموزشی، فرآیند جذب اعضای هیات علمی، پذیرش دانشجو و تعامل این دانشگاه با وزارت علوم و دانشگاههای دیگر کشور گزارشاتی ارائه کردند.

همچنین در این نمایشگاه، تعدادی از رساله های دکتری و کارشناسی ارشد، طرح های پژوهشی اعضای هیات علمی و تعدادی از طرح های علمی کاربردی دانشگاه جامع امام حسین (ع) مورد بازدید وزیر علوم قرار گرفت.