امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش مازندران

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۶ کد : ۳۷۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۳
تفاهم نامه همکاری های مشترک  دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش استان به امضای مسئولان دو طرف رسید.      به گزارش روابط عمومی و...
       تفاهم نامه همکاری های مشترک  دانشگاه مازندران با سازمان آموزش و پرورش استان به امضای مسئولان دو طرف رسید.
      به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این تفاهم‌نامه در راستای توسعه تحقیقات‌، ارتباط و تعامل فی‌مابین دانشگاه با سازمان‌های برون دانشگاهی و استفاده از توانمندی‌های دانشگاه  مازندران در صنایع به معنای عام ارتبا ط دانشگاه با جامعه در دفتر ریاست دانشگاه به امضا رسید.
     در این جلسه که با حضور سید علی اسد فرماندار بابلسر و سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان همراه بود، دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی رئیس دانشگاه مازندران بر رفع نیازهای فی‌مابین در سایه تعامل دانشگاه و سازمان تاکید کرد.
رئیس دانشگاه مازندران با بیان این که دانشگاه مرکز تولید اندیشه می‌باشد افزود: انتظار می‌رود با فکر و اندیشه، به حل نیازها و چالش‌های موردنظر صنایع  پرداخته شود.
دکتر اصغری آقمشهدی در پایان ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه یکی از آرزوهای ما ارتباط دانشگاه‌ها با صنعت می‌باشد، اظهار امیدواری کرد که این تفاهم نامه منشا خیر و برکات برای دانشگاه و صنایع استان شود.
سیدعلی قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز ضمن اشاره به زیرساخت‌های توسعه منابع انسانی در کشور، گفت: یکی از اهداف امضای این تفاهم‌نامه، بهره‌گیری از توانمندی دانشگاه برای حل مسایل درون سیستمی می باشد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به این مطلب که دانشگاه در اصل روند تکاملی نظام آموزش وپرورش می‌باشد، افزود: توانمندسازی نیروی انسانی توسط توانایی‌های موجود در دانشگاه امکان‌پذیر می باشد.