• ENGLISH
  • جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
  • آ + آ -

با هدف یکسان‌سازی و تسهیل ارائه خدمات به دانشجویان؛

وزیر علوم پیشنهاد کرد: ایجاد نمایندگی سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۷ کد : ۳۷۵۰۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۹۶
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز سه‌شنبه در آیین آغاز به کار شصت و یکمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور پیشنهاد کرد: با هدف یکسان‌سازی ارائه خدمات و تسهیل تعامل و ارتباطات دانشجویان، نمایندگی سازمان امور دانشجویان، در دانشگاه‌های کشور ایجاد شود.
وزیر علوم پیشنهاد کرد: ایجاد نمایندگی سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این آیین که به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، گفت: با توجه به سال‌ها مسئولیت در دانشگاه، با ظرافت‌ها و حساسیت‌های کار حوزه دانشجویی آشنا هستم؛ فعالیت در این حوزه صبر و حوصله خاص و انگیزه و علاقه ویژه‌ای می‌طلبد.

وی بر توجه ویژه هیأت رئیسه دانشگاه‌ها به حوزه دانشجویی تأکید کرد و افزود: معاونت‌های دانشجویی و هیأت رئیسه دانشگاه‌ها باید ارتباطات و تعاملات بیشتری با دانشجویان داشته باشند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه سازمان امور دانشجویان متولی ارائه کلیه خدمات حوزه دانشجویی در دانشگاه‌ها می‌باشد، تصریح کرد: با تأسیس نمایندگی سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها، این واحد با همکاری معاونت دانشجویی و مجموعه پرسنل مستقل از مدیریت دانشگاه پاسخگو و خدمات‌رسان خواهد بود و مدیریت دانشگاه نیز با نگاه حمایتی خود موجب بهبود ارائه خدمات می‌شود.

همچنین در ادامه این آئین، تعدادی از معاونان دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

شصت و یکمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور از امروز ۲۴ بهمن ماه در دانشگاه الزهرا (س) آغاز شده و تا فردا ادامه دارد. در این نشست دو روزه، معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مسئولان وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان در خصوص مسائل رفاهی، تغذیه، خوابگاه‌های دانشجویی و مواردی از این قبیل به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


۱ رای