در احکام جداگانه ای از سوی وزیر علوم؛

رئیس دبیرخانه و دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شدند

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۹ کد : ۳۷۴۵۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۱۰
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دهمین جشنواره بین المللی فارابی در احکام جداگانه ای دکتر حسین میرزایی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم را به سمت رئیس دبیر خانه و دکتر سید عبدالامیر نبوی عضو هیات علمی این پژوهشکده را در جایگاه دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.
رئیس دبیرخانه و دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین المللی فارابی  منصوب شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر میرزایی آمده است: نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب عالی و بر اساس تبصره ۱ماده ۷ آیین نامه جشنواره بین المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت «رئیس دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی فارابی» منصوب می شوید. با توجه به نقش اساسی دبیرخانه در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور، امید است با برنامه‌ریزی ها و تلاش های بایسته دهمین دوره جشنواره نیز همانند دوره های پیشین به نحو شایسته و مطلوب مدیریت شود.

دکتر غلامی همچنین در متن حکم انتصاب دکتر نبوی نوشته است: نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب عالی و بر اساس تبصره ۱ماده ۷ آیین نامه جشنواره بین المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت «دبیر شورای علمی دهمین جشنواره بین المللی فارابی» منصوب می شوید. با توجه به نقش اساسی شورای علمی در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور، انتظار می رود آثار فاخر واصله با دقت علمی بررسی و به جامعه علوم انسانی کشور معرفی شوند.

جشنواره بین‌المللی فارابی، ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به صورت سالانه برگزار می شود و نهمین دوره آن ۲۴ دیماه سال جاری با حضور دکتر روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در سالن اجلاس سران برگزار و از ۴۱ اثر برگزیده تجلیل شد

م. ع ۱۳۶۰/‏‬ ع. ع ۱۳۵۷