با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان صورت گرفت ؛

بهره برداری از سه طرح دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۶ کد : ۳۷۴۵۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۴۸
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان، سه طرح صنعتی سازی سلف سرویس مرکزی ، سالن بدنسازی و آمادگی جسمانی و بازارچه دانشجویی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان افتتاح شد.
بهره برداری از سه طرح دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان، با حضور مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، طرح صنعتی سازی سلف سرویس مرکزی و سالن بدنسازی و آمادگی جسمانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان با اعتباری بالغ بر ۳.۵ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مهندس یزدان مهر در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان خاطر نشان کرد: با امکانات و کمک های مالی محدود آثار خوب فعالیت و تلاش‌ها مشهود است.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان به حمایت این صندوق از طرح های دانش بنیانی که قابلیت عرضه در بازار رقابت را داشته باشند اشاره کرد و افزود: با توجه به مشکلات همیشگی کسری بودجه در هر سال، استفاده از ظرفیت های آموزش عالی در بخش اقتصاد ضروری است.

یزدان مهر از اقدامات دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در زمینه تدوین برنامه جامع کار آفرینی تقدیر و این دانشگاه را به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشتاز تدوین و اجرای برنامه‌های مهارت آموزی مورد نیاز جامعه معرفی و اعلام کرد: صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه خاتم الانبیای بهبهان به عنوان پایلوت ملی مهارت آموزی حمایت کرده و آمادگی خود را برای انجام اقدامات عملی برای اشتغال‌زایی دانشجویان به ویژه در حوزه صادرات محصولات اعلام می‌کند.

مشاور وزیر علوم در بحث قرارداد ها، فعالیت اخیر دانشگاه را خوب ارزیابی کرد و در پایان با اعلام رضایتمندی کامل از نوع هزینه کرد کمک‌های مالی صندوق به دانشگاه، قول مساعد داد که در رفع نیازهای پیش روی دانشگاه همکاری‌های لازم صورت گیرد.

بنا براین گزارش مهندس یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و هیات همراه در بدو ورود به دانشگاه با حضور بر مزار شهید گمنام ادای احترام کرده و سپس با حضور در خوابگاه های دخترانه و پسرانه دانشگاه از نزدیک امکانات مورد استفاده دانشجویان را بازدید و با دانشجویان درباره خدمات رفاهی دانشگاه به گفتگو پرداختند.

س. س ۵۱/‏ ر. ب ۴۵

 


( ۱ )