با هدف گسترش همکاری های مراکز آموزش عالی ایران و عراق صورت گرفت؛

ملاقات رئیس مرکز پژوهش های کربلا با رئیس دانشگاه الزهرا(س)

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۹ کد : ۳۷۳۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۱
دکترعبدالامیر القریشی رئیس مرکز پژوهش های کربلا با دکترمهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا درخصوص گسترش همکاری های علمی، پژوهشی مشترک، تبادل استاد و دانشجو و برگزاری دوره های آموزشی مشترک دیدار و گفتگو کردند.
ملاقات رئیس مرکز پژوهش های کربلا با رئیس دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه الزهرا (س)، دراین جلسه دکترملانظری با اشاره به تفاهم نامه موجود بین دانشگاه الزهرا و مرکز پژوهش های کربلا، آمادگی دانشگاه الزهرا را درخصوص پذیرش دانشجو و برگزاری دوره های آموزشی برای پژوهشگران این مرکز اعلام کرد وگفت: مسئولان مرکز پژوهش های کربلا درخواست های مشخص خود را با ذکر تعداد متقاضیان و رشته های مورد تقاضا برای بررسی و اعلام نظر به دانشگاه الزهرا ارسال کنند.

وی افزود: در خصوص انجام همکاری های پژوهشی نیز امکان مذاکره و امضای قرارداد همکاری پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا با مرکز پژوهش های کربلا وجود دارد.

دکترالقریشی رئیس مرکز پژوهش های کربلا نیز با استقبال از همکاری های علمی پژوهشی با دانشگاه الزهرا به معرفی مرکز پژوهش های کربلا پرداخت.

وی با اشاره به رشته های موجود در دانشگاه الزهرا خواستار اعزام دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به دانشگاه الزهرا شدو گفت: این مرکزدارای مجله علمی پژوهشی با نام "السبط" می باشد و از انتشار مقالات استادان و پژوهشگران دانشگاه الزهرا استقبال می کند.

مرکز پژوهش های کربلا وابسته به آستان مقدس امام حسین (ع) می باشد و دارای ۱۳ عضو هیأت مشورتی و بیش از ۳۰ محقق در دوره دکتری و کارشناسی ارشد است، که پژوهش های مربوط به آستان مقدس امام حسین (ع) و مرتبط با علوم اسلامی را سرپرستی می کند.

این مرکز پیش از این با دانشگاه الزهرا یاداشت تفاهم همکاری امضا کرده است.

ل.س ۱۳۴۲/ ر.ب ۱۳۴۵

کلید واژه ها: الزهرا(س)