با حضوروزیر علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفت؛

بهره برداری از سالن همایش و مجتمع آموزشی رفاهی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده فنی و حرفه ای شهید منتظری مشهد

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۹ کد : ۳۷۳۴۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۸۳۲
با حضوردکترمنصورغلامی، وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری، دکتر ابراهیم صالحی عمران سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای و دکتر محمدکافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، سالن همایش دانشکده فنی و حرفه ای شهید منتظری مشهد و مجتمع آموزشی رفاهی کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشکده به بهره برداری رسید.
بهره برداری از سالن همایش و مجتمع آموزشی رفاهی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده فنی و حرفه ای شهید منتظری مشهد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، این سالن به مساحت ۱۶۵۰ متر مربع با ظرفیت ۳۵۰ نفر و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و مجتمع آموزشی رفاهی نیز به مساحت ۲۵۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال و پشتیبانی دانشگاه فنی و حرفه ای احداث و به بهره برداری رسیده و اولین سالن همایش اختصاصی این مرکز در طول ادوار گذشته است.

همزمان با دهه مبارک فجردر آموزشکده ها و دانشکده های فنی و حرفه ای ۱۱ پروژه عمرانی دیگرنیز در استان خراسان رضوی، گلستان، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، همدان، زنجان و آذربایجان شرقی با مساحت ۲۰ هزار مترمربع آماده بهره برداری است.

در حاشیه افتتاح سالن همایش دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی و همزمان با برگزاری اولین همایش بین المللی دانشگاه سبزدر مشهد مقدس، یک اصله نهال به صورت نمادین توسط دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی کاشته شد.

ر.ب ۱۳۴۵


( ۲ )