امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۴ کد : ۳۷۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۳
طی مراسمی تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد وابسته به وزارت جهاد کشاورزی به امضای داریوش پورسراجیان، رئیس پارک و سید علی طباطبائی، رئی...
امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد
طی مراسمی تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد وابسته به وزارت جهاد کشاورزی به امضای داریوش پورسراجیان، رئیس پارک و سید علی طباطبائی، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه در راستای راه اندازی و راهبری مرکز رشد واحد های فناور فعال در حوزه کشاورزی به صورت مشترک بین پارک علم و فناوری یزد و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد و با هدف کمک به تجاری سازی دستاورد های پژوهشی در حوزه کشاورزی منعقد شد.
اسمعیل زاده، معاون مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، در نشست حاشیه ای امضای تفاهم نامه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری میان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و وزارت جهاد کشاورزی گفت: خوشبختانه استان یزد در بسیاری از زمینه ها در سطح کشور پیشرو بوده و همکاری های قبلی بین پارک و این مرکز وجود داشته و به واسطه این تفاهم نامه، نسخه عملی جدیدی در زمینه همکاری پارک ها و مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی ارائه شود.
شهرام شکوهی، معاون پشتیبانی پارک یزد نیز با اشاره با بیان اهمیت فناوری های نوین در کشاورزی، گفت: امیدواریم این همکاری جهشی در بهره وری و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی بومی استان و در نهایت افزایش درآمد کشاورزان و روستاییان باشد.