با هدف ایجاد اشتغالزایی در دانشگاه یزد صورت گرفت؛

افتتاح «مرکز تماس تیام ارتباط»

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۶ کد : ۳۷۳۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۳۳
مرکز تماس تیام ارتباط با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار یزد، رئیس دانشگاه و مدیر کل فناوری ارتباطات و اطلاعات استان و جمعی از مسئولان دانشگاهی و استانی در دانشگاه یزد افتتاح شد.
افتتاح «مرکز تماس تیام ارتباط»

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، شرکت مهندسی تیام ارتباط از شرکت‌های گروه تیام است که با همکاری شرکت انتقال داده‌های آسیاتک و با حمایت‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و دانشگاه یزد، توسعه مرکز تماس خود را در دانشگاه یزد انجام داده است.

این مرکز با صرف سرمایه ای معادل ۸ میلیارد ریال در فضایی با زیربنایی معادل ۴۰۰ مترمربع توسعه یافته است و با این توسعه ظرفیت پاسخ‌گویی خود را ۱۰۰ درصد افزایش داده است.

مرکز تماس تیام ارتباط پس از توسعه فوق الذکر ۱۲۰ جایگاه فعال با ظرفیت پاسخ‌گویی بیش از ۱۲۰ مکالمه همزمان و بیش از نیم میلیون تماس در ماه را دارا است که در حال حاضر با تکمیل نیمی از این ظرفیت پشتیبانی قریب به یک میلیون از کاربران شرکت انتقال داده های آسیاتک را به خوبی ارائه می‌دهد.

مرکز تیام ارتباط در حال حاضر ضمن اشتغالزایی بالفعل برای ۲۶۰ نفر از جوانان شهر جهانی یزد فضای اشتغال را برای بیش از ۵۰۰ نفر در طرح توسعه خود طی طرح تکاپو با حمایت دولت تدبیر و امید فراهم کرده است.

ل. م ۵۴


( ۳ )