امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی کشور

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۶ کد : ۳۷۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
طی مراسمی تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی باحضور مسئولان دو مجموعه درپارک علم و فناوری یزد به امضای داریوش پورسراجیان رئیس پارک و م...
طی مراسمی تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی باحضور مسئولان دو مجموعه درپارک علم و فناوری یزد به امضای داریوش پورسراجیان رئیس پارک و منوچهر منطقی دبیرستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی کشور رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه در راستای اهداف کلان دولت جمهوری اسلامی و با موضوع راه اندازی مرکز رشد و فناوری با محوریت صنایع هوایی و هوانوردی در پارک علم و فناوری یزد و شبکه سازی با سایر پارک های منطقه به منظور حمایت از راه اندازی و گسترش و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان توسط فارغ التحصیلان و کارآفرینان به امضای طرفین رسید.
دراین نشست دکترپورسراجیان رئیس پارک علم و فناوری یزد با بیان اینکه یکی از ماموریت های مهم پارک علم و فناوری یزد، جهت دهی فعالیت های تخصصی متناسب با ظرفیت های منطقه ای است، گفت: به نظر می رسد باتوجه به پتانسیل های استان و ظرفیت هایی که در حوزه صنایع هوایی و هوانوردی دارد، اجرای این تفاهم نامه و ایجاد مرکز رشد تخصصی دراین حوزه و حمایت از شرکت های مرتبط بتواند یکی از پتانسیل های باالقوه استان را به فعل برساند.
وی افزود: با امضای این تفاهم نامه با ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی کشور از پتانسیل های موجود در یزد برای توسعه صنعت هوایی استفاده شود.
گفتنی است دراین جلسه گزارشی از فعالیت های پارک علم و فناوری یزد از ابتدای تاسیس تاکنون ارائه شد.