امضای تفاهم نامه همکاری مابین پژوهشگاه مواد وانرژی و دانشگاه کاشان

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۹ کد : ۳۷۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۹
<div dir="None">تفاهم نامه همکاری ما بین پژوهشگاه مواد وانرژی و دانشگاه کاشان به منظور ایجاد زمینه مناسب جهت همکاری های مشترک امضا شد.</div> <span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه با هدف کمک به انجام پروژه های دا</div> ...
تفاهم نامه همکاری ما بین پژوهشگاه مواد وانرژی و دانشگاه کاشان به منظور ایجاد زمینه مناسب جهت همکاری های مشترک امضا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه با هدف کمک به انجام پروژه های دانشجویی دکترا و کارشناسی ارشد به امضای دکتر علی اصغر کاظم زاده معاون پژوهشی این پژوهشگاه و دکتر مجید منعم زاده معاون پژوهشی دانشگاه کاشان رسید.
بر پایه این گزارش در این تفاهم نامه مقرر شد پایان نامه های دانشجویی چه در قالب طرح های تحقیقاتی و یا خارج از طرح به طور مشترک به وسیله اعضای هیئت علمی دو طرف انجام شود.
همچنین در این تفاهم نامه دانشجویان می توانند بر اساس ضوابط از کلیه امکانات آموزشی - پژوهشی و آزمایشگاهی پژوهشگاه بهره مند شوند و بر  این اساس، اعتبار اجرای طرح های دانشجویی که توسط پژوهشگاه پیشنهاد می شود تا سقف 000/000/5 ریال برای دانشجویان کارشناسی ارشد و 000/000/10 ریال برای دانشجویان دکترا، بر اساس تعرفه آنالیز دستگاهی و هزینه مواد مصرف بر عهده پژوهشگاه بوده و مازاد آن، 50 درصد دانشگاه و 50 درصد پژوهشگاه متقبل می شود.
گفتنی است مدت اعتبار تفاهم نامه که در 3 ماده، 1 تبصره و دو نسخه منعقد شده است، از تاریخ امضا به مدت 5 سال معتبر بوده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید می شود.