دانشگاه تبریز برگزار می کند؛

بیست و پنجمین سمینار شیمی تجزیه

۰۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۱ کد : ۳۷۱۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۸
بیست و پنجمین سمینار شیمی تجزیه انجمن شیمی ایران شهریور ماه سال ۹۷ در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
بیست و پنجمین سمینار شیمی تجزیه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، رئیس دانشکده شیمی دانشگاه تبریز اعلام کرد: فراهم کردن زمینه تبادل افکار بین پژوهشگران، ارائه دستاورد های جدید پژوهشی در زمینه شیمی تجزیه و کمک به حل مشکلات و معضلات کشوری از جمله اهداف برگزاری این سمینار است.

دکتر میر رضا مجیدی، همچنین با اشاره به محورهای این همایش، افزود: الکتروشیمی تجزیه ای، اسپکتروسکوپی تجزیه ای، کروماتوگرافی و روش های جداسازی، کمومتریکس، نانوشیمی، شیمی تجزیه و محیط زیست، شیمی تجزیه و آنالیز ترکیبات دارویی و غذایی، شیمی تجزیه و مدیریت و آنالیز پسماند ها، شیمی تجزیه و صنایع شیمیایی از محورهای اصلی این سمینار است.

استاد گروه شیمی تجزیه دانشکده شیمی دانشگاه تبریز افزود: ارائه مقالات در این سمینار به صورت سخنرانی و پوستر بوده و سخنرانی ها توسط استادان خارجی و داخلی ارائه خواهد شد و کارگاه های آموزشی، نمایشگاه دستاورد ها، تجهیزات و مواد شیمیایی هم از دیگر برنامه های جنبی این سمینار است.

دبیر علمی این سمینار با اشاره به اینکه این رویداد علمی در روزهای ۱۲ لغایت ۱۴ شهریورماه سال ۹۷ برگزار می شود، خاطر نشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار و مقالات ۳۱ اردیبهشت، اعلام نتایج داوری بیستم خرداد و آخرین مهلت ثبت نام ۲۷ خردادماه سال ۹۷ خواهد بود.

استادان، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت سمینار به آدرس http://isac25.tabrizu.ac.ir/fa مراجعه کنند.

ر.ب ۱۳۴۵